O mnie

muszynskiWitajcie.

 

Nazywam się Piotr (choć to nie do końca prawda, w rzeczywistości jest to tylko moje drugie imię) Muszyński i jestem fanbojem. Z wykształcenia jestem historykiem (i omc. lic. filozofem), z zawodu dużo czasu spędziłem jako dziennikarz. Pisałem między innymi do dziennika Metro, magazynu Kuchnia i serwisu VBeta (nieistniejąca już siostra Gadżetomani), jednak debiutowałem znacznie wcześniej. Pierwsze teksty publikowałem w legendarnym już fanzinie Inkluz, przez wiele lat byłem też podporą i przodownikiem pracy nie mniej legendarnego Tanuki. Współpracowałem też z innymi stronami, w większości już nie tak sławnymi. Obecnie w internecie rozbijam się rzadko, pochłonięty karierą w turystyce.

Prawdopodobnie większość czytających tego bloga wie, że niedawno wydałem książkę fantasy noszącą tytuł Gambit Mocy. Mam więc nadzieję w niedalekiej przyszłości zostać nowym Tolkienem, Sapkowskim i Le Guin, zdobyć Zajdla i wzbogacić się jak Rowling.

Prywatnie nie posiadam żony ani dzieci, za rozsądną dopłatą mogę jednak jakieś przygarnąć. Hoduję za to krzaczek tymianku.

Jak mówiłem wcześniej: jestem fanbojem. Przez większość mego życia fanbojowałem Gry Fabularne i trochę planszówki, kilka lat temu środek ciężkości przeniósł się jednak na książki, ze szczególnym uwzględnieniem a) kucharskich b) fantasy c) naukowych i popularnonaukowych. Oglądam seriale (wyłącznie dobre lub bardzo dobre) i japońskie kreskówki, słucham muzyki, w szczególności energicznego metalu dla prawdziwych wojowników (Sabaton, Manowar etc.). Fanbojuje też żarciu, pod warunkiem że zawiera chili lub przynajmniej pieprz.

Reklamy

8 odpowiedzi na „O mnie

 1. Grzegorz Brzenczyszczykiewicz pisze:

  Dziennikarz to osoba rzetelna która stara się poznać środowisko o którym wypisuje, ty pajacu nadajesz się co najwyżej do wyborczej, ewentualnie na parówę.

 2. Gall Anonim pisze:

  Coś ci się chłopczyku w główce popier… dziennikarzem to ty nie jesteś, nie byłeś i nie będziesz. Ta kloaka którą wypisujesz nie ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem, ewentualnie z pismactwem. Rzetelny dziennikarz nigdy sobie nie pozwoli na wylewanie żółci ze swoich frustracji. Nadajesz się co najwyżej na politruka a nie na dziennikarza. Zero rzetelności za to masa niezdrowych emocji i kompletny brak obiektywizmu, nie mówiąc już o znajomości tematu o którym się pisze.
  Emocjami i kompletnym brakiem znajomości tematu nie pisze się artykułów. Ewentualnie takie na swoim marnym portalu. Onanizujesz się potem przy nich?
  Troszeczkę pokory, przestań się lizać po jajach bo ego wybujałe i nic więcej.

 3. Ewa pisze:

  No ci tu pojechali chlopaku.

 4. Patu pisze:

  Panowie tacy odważni a pod pseudonimami swoje gorzkie żale wylewają?
  Hejterzy wypowiadający się o rzetelnym dziennikarstwie?
  Mistrzostwo pokory Panowie !

  I jaki język kwiecisty…
  czy to zazdrość przez tą żółć przeziera..?
  czy to za mała ilosść wyzej wspomnianej onanizacji..?
  …nie mnie oceniać, ale polecam specjaliste z kozetką.

  Z pokorą i uniżeniem,
  człowiek z minimalnym poziomem empatii i kultury 🙂

  • Nie przesadzajmy. Przecież, widzę ich IP, widzę, z których for wchodzą, zostawili po sobie masę śladów (o panu, który mi nawrzucał także na Facebooku, z konta, gdzie miał dodane do znajomych dzieci żonę i dzieci, podane miejsce zamieszkania, adres firmy oraz fotografie domu nawet nie wspominając). Tak więc o żadnej anonimowości nie można tu mówić.

 5. KFC pisze:

  Niestety ale to jest poniekąd prawda.
  Wpisy w 90% to stek mojszyzmów a nie rzetelnych informacji.
  Owszem nadaje się to tylko na bloga i niech to tu pozostanie i nie wypływa na szersze wody internetu…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s