O mnie

muszynskiWitajcie.

 

Nazywam się Piotr (choć to nie do końca prawda, w rzeczywistości jest to tylko moje drugie imię) Muszyński i jestem fanbojem. Z wykształcenia jestem historykiem (i omc. lic. filozofem), z zawodu dużo czasu spędziłem jako dziennikarz. Pisałem między innymi do dziennika Metro, magazynu Kuchnia i serwisu VBeta (nieistniejąca już siostra Gadżetomani), jednak debiutowałem znacznie wcześniej. Pierwsze teksty publikowałem w legendarnym już fanzinie Inkluz, przez wiele lat byłem też podporą i przodownikiem pracy nie mniej legendarnego Tanuki. Współpracowałem też z innymi stronami, w większości już nie tak sławnymi. Obecnie w internecie rozbijam się rzadko, pochłonięty karierą w turystyce.

Prawdopodobnie większość czytających tego bloga wie, że niedawno wydałem książkę fantasy noszącą tytuł Gambit Mocy. Mam więc nadzieję w niedalekiej przyszłości zostać nowym Tolkienem, Sapkowskim i Le Guin, zdobyć Zajdla i wzbogacić się jak Rowling.

Prywatnie nie posiadam żony ani dzieci, za rozsądną dopłatą mogę jednak jakieś przygarnąć. Hoduję za to krzaczek tymianku.

Jak mówiłem wcześniej: jestem fanbojem. Przez większość mego życia fanbojowałem Gry Fabularne i trochę planszówki, kilka lat temu środek ciężkości przeniósł się jednak na książki, ze szczególnym uwzględnieniem a) kucharskich b) fantasy c) naukowych i popularnonaukowych. Oglądam seriale (wyłącznie dobre lub bardzo dobre) i japońskie kreskówki, słucham muzyki, w szczególności energicznego metalu dla prawdziwych wojowników (Sabaton, Manowar etc.). Fanbojuje też żarciu, pod warunkiem że zawiera chili lub przynajmniej pieprz.

2 odpowiedzi na „O mnie

  1. VAT23 pisze:

    Jak to? A co się stało z tymi wszystkimi uwagami pod adresem autora? Chociaż się dobrze komponowały. A teraz nic, tylko pustka i kasacja. Chyba, ze mnie minęła jakaś soczysta wiązanka, od której żyłka pękła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s